خرید و رزرو بلیط هواپیما

ساخت وبلاگ
چکیده : از آژانس گردشگری در اصفهان می توان شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سان سیر با سیستم انل... با عنوان : خرید و رزرو بلیط هواپیما بخوانید :

 

از آژانس گردشگری در اصفهان می توان شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سان سیر با سیستم انلاین خرید بلیط هواپیما را نام برد، که از بدو تاسیس ترجیح برترین های خدمات مسافرت هوایی و تور خارجی از اصفهان را در راس فهرست زمانبندی گسترش فعالیت های خود قرار داده که شایسته ترین های ممکن را در اختیار آنانی قرار بدهد که شایسته بهترین ها بوده و هستند. و با اجرای تورهای خارجی متنوع به اقصی نقاط جهان، سهم بزرگی در انتقال فرهنگ گردشگری داشته است. .باید توجه داشته باشیم که امروزه از این فرآیند با نام «صنعت» نام برده می شود که نشانگر اعتبار و اهمیت این حرفه در تمام دنیا است. سان سیر همواره تلاش کرده در صنعت گردشگری کشور و ارائه بلیط هواپیما پیشرو باشد و همگام با پیشرفت و دستاورد های بین المللی این صنعت حرکت نماید، تیم سان سیر در محیطی گرم و دوستانه آماده ارائه کلیه خدمات با قدرت و با هدف خدمتگذاری به بهترین کیفیت و خرید اینترنتی بلیط هواپیما به شما مسافران گرامی می‌باشد.

لذا سان سیر در این راستا از بدو تاسیس موفقیت هایی روز افزون و چشم گیری را حایز گردیده است. از ثمرات این چنین اهداف عالیه می توان به :

اخذ مجوز از سازمان هواپیمائی کشوری

اخذ مجوز از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

دریافت لوح سپاس گردشگری از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

اخذ مجوز صدور روادید ورودی از وزارت امور خارجه ج.ا.ایران

اخذ مجوز کنترل کیفیت در رتبه های iso 9001 : 2008

عضویت در اتاق بازرگانی ایران

عضویت در اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا

خرید بلیط هواپیما خارجی

عضویت در IATA و قرار داد با کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی اشاره نمود.

از دیگر افتخارات شرکت سان سیر می توان به راه اندازی سامانه اینترنتی خرید بلیط هواپیما به صورت رسمی با نام www.tsun.ir اشاره نمود ، که کلیه مسافرین قادر به صدور و کنسلی ، خرید بلیط پرواز به صورت آنلاین در سامانه خرید بلیط پرواز Tsun ،  همراه با پشتیبانی ۲۴ ساعته برای رفاه حال مسافرین نیز اشاره نمود.

شرکت سان سیر با چشم انداز جلب رضایت گردشگران داخلی و خارجی مهیای ارائه خدماتی همچون :

صدور بلیط هواپیما در کلیه خطوط هوایی داخلی و خارجی

رزرو با الویت ترین هتل های شناخته شده در سطح بین المللی

مجری تخصصی تورهای ورودی به صورت VIP

امکان فراهم نمودن مدرن ترین خودروهای مسافرتی با کیفیت VIP

اخذ روادید ورودی به ایران

برگزاری تورهای ویژه در مسیر های اروپا-استرالیا کانادا به صورت تخصصی

صدورگواهینامه بین المللی

صدور آنلاین بلیط (tsun.ir) با پشتیبانی ۲۴ ساعته

پیکاپ ویزا در کشورهای امارات متحده عربی- ارمنستان – ترکیه­­

انجام تورهای نمایشگاهی در فصول مختلف

 آژانس گردشگری در اصفهان

همچنین سان سیر در نظر دارد ضمن سپاس از حسن انتخاب شما جهت انتخاب این مجموعه و جلب رضایتمندی شما مسافر گرامی بتواند ارمغان آور لحظات و خاطراتی خوش باشد.

با توجه به خرید قبلی شما از سان سیر و ثبت عضویت در باشگاه مشتریان این مجموعه ،کارت آبی Blue Service  باشگاه حضورتان ارسال می گردد. بواسطه این سرویس قادر خواهید بود در سفرهای بعدی خود از مجموعه خدمات این کارت بهره مند شوید. خدمات ویژه این کارت شامل ۱%تخفیف مبلغ تور خریداری شده در خرید بعدی ، خدمت رسانی درب منزل ، خدمات مشاوره ای ویژه جهت بهره مندی از انتخاب آگاهانه تر مقصد و تورها ، اطلاع رسانی از پکیج ها و نیز قرعه کشی های متنوع ماهانه و یا فصلی می باشد.

امید است که بتوانیم در پس سفرهای آتی شما مسافر گرامی خاطراتی لذت بخش برجای بگذاریم.

وکیل پایه یک دادگستری...
ما را در سایت وکیل پایه یک دادگستری دنبال می کنید

نویسنده : نامشخص بازدید : 18 تاريخ : يکشنبه 31 تير 1397 ساعت: 17:48